KÖŞE YAZILARIM(DI) Archive

 • Bugün günlerden 8 Mart Cumartesi. Bugünün iki anlamı var; biri hepimizin bildiği Dünya Kadınlar Günü diğeri ise Mabel Matiz günü. Günler evvelden Gaziantepliler Mabel Matiz konseri için biletleri almaya başladılar.

  @sevgilihayyam’ın ajandası (biz GAZİANTEPLİYİZ)

  Bugün günlerden 8 Mart Cumartesi. Bugünün iki anlamı var; biri hepimizin bildiği Dünya Kadınlar Günü diğeri ise Mabel Matiz günü. Günler evvelden Gaziantepliler Mabel Matiz konseri için biletleri almaya başladılar.

  DEVAMINI OKUYUN...

 • 31 Ocak tarihinde Posta Gap ekinde yayınalanan hazımı burada bulabilirsiniz. Şubat ayında neler var, hangi filme gidelim, tiyatroya mı gitsek?

  “HEBUN AN NEBUN” yani “Olmak ya da olmamak”

  31 Ocak tarihinde Posta Gap ekinde yayınalanan hazımı burada bulabilirsiniz. Şubat ayında neler var, hangi filme gidelim, tiyatroya mı gitsek?

  DEVAMINI OKUYUN...

 • Geçen hafta Adana’daydım. Kitap fuarı için ve farklı nedenlerle 2 günlüğüne gittiğim Adana’da yeni yerler keşfettim. Yeni lezzet duraklarını seviyorum. Kitap fuarını beğendim ve neden GAP’ta yok diye düşünmedim değil. […]

  @sevgilihayyam’ın ajandası-5

  Geçen hafta Adana’daydım. Kitap fuarı için ve farklı nedenlerle 2 günlüğüne gittiğim Adana’da yeni yerler keşfettim. Yeni lezzet duraklarını seviyorum. Kitap fuarını beğendim ve neden GAP’ta yok diye düşünmedim değil. […]

  DEVAMINI OKUYUN...

 • “Siyahın yanına kırmızı koydum/Yıllardan beri hep seni tuttum/Yağmur çamur demeden peşinden koştum/ Eskişehir sen bizim her şeyimizsin”

  Eskişehir sen bizim herşeyimizsin

  “Siyahın yanına kırmızı koydum/Yıllardan beri hep seni tuttum/Yağmur çamur demeden peşinden koştum/ Eskişehir sen bizim her şeyimizsin”

  DEVAMINI OKUYUN...

 • “Kendinizi iyi hissetmiyorsaniz size verilen göreve gitmeyin. Hem sizden verim alamazlar hemde hata yaparsiniz”

  Gazeteciliğin çakması bir iş

  “Kendinizi iyi hissetmiyorsaniz size verilen göreve gitmeyin. Hem sizden verim alamazlar hemde hata yaparsiniz”

  DEVAMINI OKUYUN...

 • Okullarda cinsel eğitimler ve din eğitimleri verilmeli.

  Yine mi tecavüz?

  Okullarda cinsel eğitimler ve din eğitimleri verilmeli.

  DEVAMINI OKUYUN...

 • Eskişehir iyi hoşta memleketimin yemeklerinide bulabilsem daha da güzel olacak.

  Senin ağzın toğga görmedi mi?

  Eskişehir iyi hoşta memleketimin yemeklerinide bulabilsem daha da güzel olacak.

  DEVAMINI OKUYUN...

 • Ben küçükken yada benim zamanımda diye başlayan ne kadar çok cümle kuruyoruz son zamanlarda. Neden peki? Geçmişe duyduğumuz bir özlem mi var yoksa yaşadığımız zaman bize uymuyor mu? Kendi penceremden […]

  Zamanda yolculuk

  Ben küçükken yada benim zamanımda diye başlayan ne kadar çok cümle kuruyoruz son zamanlarda. Neden peki? Geçmişe duyduğumuz bir özlem mi var yoksa yaşadığımız zaman bize uymuyor mu? Kendi penceremden […]

  DEVAMINI OKUYUN...

 • Şu uğrunda aşk sözleri yazdığım, bir türlü unutamadığım dediğim, aşkına aşık olduğum insan vardı ya, hani şu yazılarımın ilham kaynağı işte aylar sonra onu gördüm.

  Yeni bir itiraf

  Şu uğrunda aşk sözleri yazdığım, bir türlü unutamadığım dediğim, aşkına aşık olduğum insan vardı ya, hani şu yazılarımın ilham kaynağı işte aylar sonra onu gördüm.

  DEVAMINI OKUYUN...

 • Bu akşam “berat kandili.” Bu güzel akşam hakkında bilgi vermenin yanı sıra kafama takılan daha doğrusu hoşuma gitmeyen bir durumu sizinle de paylaşmak istedim.

  Bazı hocalar adamı dinden soğutur

  Bu akşam “berat kandili.” Bu güzel akşam hakkında bilgi vermenin yanı sıra kafama takılan daha doğrusu hoşuma gitmeyen bir durumu sizinle de paylaşmak istedim.

  DEVAMINI OKUYUN...

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12