Notice: Undefined offset: 0 in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-includes\capabilities.php on line 1106

Burcunuza göre halı tasarımı yaptırabilirsiniz


Notice: Undefined index: autoshow in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-content\plugins\wp-favorite-posts\wp-favorite-posts.php on line 442

Notice: Undefined index: autoshow in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-content\plugins\wp-favorite-posts\wp-favorite-posts.php on line 442

Bazıları burcuna göre evinin dekorasyonunu yapmayı tercih eder. Peki burcunuza göre evinizi dekore ederken burcunuza göre de halı yaptırmak istemez misiniz?

EK-26B

Sevdiğiniz renklerde, tarzda, istediğiniz ipliklerle, size özel halıları Elif Konsept ile yaptırabiliyorsunuz.  “Bu halı benden başka kimsede olmasın” diyebileceğiniz size özel halılar yün, viskon, soft iplikler kullanılarak dokunuyor. Bu halılar öyle burçların işaretlerinin olduğu bir halı değil üstelik. Bildiğiniz karaktere göre size sunulan tasarım alternatifleri. Kendi yaşam alanınızda karakterinizi ortaya koyacak çizgiler istiyorsanız bu öneri tam da size göre.

RENKTE SINIR TANIMAYAN BURÇ KOÇ

Koç Burcu, malzeme seçimlerinde cesur parçaları tercih eder, kırmızı gibi enerjisi yüksek renkleri sever. Oturma odasında rengarenk çizgiler olsun ister. 1-2 renkle sınırlandırılmak istemedikleri için rengarenk, canlı renklerden oluşan halıları tercih ederler.

BOĞA BURCUNA KLASİK DESENLİ HALI

Boğa burcunun vazgeçemeyeceği iki şey vardır: Lüks ve rahatlık. Evlerini doldurmak yerine tek bir eşya ile ömürlerinin sonuna kadar mutlu olabilirler. O eşyayı da kırk dereden su getirerek seçerler. Mavi ve soft pembe tonları halıda tercih edecekleri renklerden. Klasik seçimler yapmayı seven Boğa burcu için evinin dekorunda kullandığı klasik bir objenin halısı mükemmel bir tercih olacaktır.

ek sosyalDEĞİŞKEN BURÇ İKİZLER İÇİN SIRADIŞI HALI

Değişikliği seven İkizler burcu, halılarını da sık değiştirmekten yanadır. Renk konusunda korkusuzdurlar. Deneme yanılma yöntemi ile onlar için kusursuzu keşfederler. Parlak sarılar, yeşiller, mavilerin yanında gri renginede evlerinde yer verirler. En sade ikizlerin evinde bile mutlaka sıra dışı bir şey bulunur. Birçok insanın kullanmakta tereddüt ettiği sıradışı halıları tercih ederler. Aslına bakarsanız özel tasarım halılar tam da ikizler burcu için bir hizmet diyebiliriz. En sıradışı halıları istedikleri zevke göre yaptırabilirler.

PERDE İLE UYUMLU HALI YENGEÇLER İÇİN

Yengeç burcu leylak, eflatun tonlarına halılarında yer verdikleri renklerdendir. Onlar düzenli ve huzurlu bir evin hayalini kurarlar. Ev dekorasyonunda perde onlar için önemlidir. Bu burçtan kişiler perdesindeki deseni halıya yaptırabilirler. Perde ile uyumlu halılar karakterlerine uygun olacaktır.

ASLANLAR İÇİN SİMLİ İP KULLANILAN HALILAR

Gösterişi seven Aslan burcunun evi de halısı da şatafatlı olmalı. Altın kaplama objeler, altın ve parlak sarı renkleri evlerinde yer verdikleri detaylardandır. Duvarlarında sütlü kahve ve şarap renkleri hakimdir. Biraz klasikten yana seçimler yaparlar. Bu nedenle klasik çizgilerin hakim olduğu, altın simli ipliklerin olabileceği özel tasarım halılar yapılabilir. Bunun yanı sıra duvar kağıdındaki desen ortama uyum sağlayan rankle kombine edilerek tasarlanabilir. Aslan’ın şatafatlı tercihlerine uyum sağlayan özel halı çalışması onları mutlu edecektir.

ORGANİK HALILAR BAŞAK İÇİN 1

Zarif bir zevki olan Başak burcu açık renklerden hoşlanır. Yaşam alanlarında beyaz, gri, bej ve denizci mavisini kullanmak isterler ama titiz tavırları onları bu renklerden uzak tutar. Duvar kağıdı ile yastık kumaşının, halı ile perdenin uyumu onlar için önemlidir. Organik eşyalar ve kumaşlar başak burcunun dekorasyonunda bulanan, onlara haz veren parçaların arasında yer alır. Bu anlamda bakıldığında %100 Yeni Zellanda yününden yapılan Elif Konsept’in halılarında kullanmaktan çekindikleri renkleri istedikleri objeyle uyumlu bir şekilde yaptırabilirler. İster yastıklarıyla isterse perdesiyle uyumlu olabilecek desenleri, korkusuzca kullanabilirler.

TERAZİ BURCU AMORF HALILARI SEVECEKTİR

Terazi burcunun belli bir renge olan bağımlılıkları yoktur, yeter ki renkler arasında uyum olsun. Düzene önem verirler. Onlar sakin ve sade evlerinde dünyayı takip eden bir kişilik yansıtırlar. Düz renklerde amorf desenli halılar tam da terazi burcuna göre olacaktır.

SADE VE SADECE HALILAR AKREPLERİN TERCİHİ

Akrep burçları koyu renklerden hoşlanır. Koyu kestane ve koyu şarap rengi onlar için düşünülebilir. Uçuk tasarımlar ilgilerini çekebilir ama bu tasarımların gerçekten küçük eşyalar olması gerekir. Sade ve kendilerine ait bir dünyaları olsun isteyen Akrep için koyu renklerden oluşan sade bir halı yapılabilir.

YAY BURCUNUN TERCİHİ KEŞFEDİLMEMİŞ HALILAR

Yay burcuna hitap eden canlı renklerin yanında gök mavisi, mor ve turkuaz renklerine de dekorasyonda yer verirler. Mekanları sıradanlıktan uzak, ferah ve canlı olmalıdır.Farklı, keşfedilmemiş ayrıntılar ve parçalar onlara mutluluk verir. Sahip oldukları her eşya onlar için ilham kaynağıdır. Onlara ilham verdiğini düşündüğü bir ayna ya da başka bir objenin halısını yaptırmak onları mutlu edecektir. İlham aldıkları eşyanın, sevdiği renklerde ve istedikleri ebatta halısını yaptırmak onları farklı kılacaktır.

KLASİK RENKLER OĞLAK BURCU İÇİN

Oğlak burcu siyah gibi klasik renkleri sever. Denizci mavisi ve kahverengi, dekorasyonlarında öne çıkan renklerdir ama. En iyinin kendisinin olduğuna inanır ve bununla birlikte en iyi de onlarda olmalıdır. Evlerinin genel görünümü klasikten yanadır. Oğlak burçları dekorasyon konusunda yardım almak isteyeceklerinden halısını yaptırırken Elif Konsept’in konsept danışmanlarından yardım alabilirler. Uzmanların önerisi dahilinde evlerini daha da seçkin hale getirebilirler.

KOVA, HALININ TESCİLİNİ KENDİSİ İÇİN ALMAK İSTEYEBİLİR

Kova burçları yenilikçi yapı sergilerler. İlklerin onlarda olması hoşlarına gider. Her şeyden önce cesurlardır. Denenmemişi denemekten korkmazlar ve orijinal fikirlere açıktırlar. Tüm bu özellikleri ev dekorasyonlarına da yansır. Özel tasarımlar onları tatmin eder. Kişiye özel hazırlanan, tek olan şeyleri almaya özen gösterirler. Yaşam alanları oldukça modern ve sadedir. Bu nedenle  kendilerine özel olarak tasarlanan halının sadece kendisinde olmasını isteyerek başkasına satılmasını istemeyebilir. Firma bu konuda anlayışlı olmakla birlikte halının telifini Kova burcuna verebilir. Böyle bir durumda Kova, “özel” olmanın hazzını yaşayacaktır.

UÇUK RENKLİ HALILAR BALIKLAR İÇİN

Balık burcu pembe, beyaz ve eflatun tonlarını severler. Huzur onlar için çok önemlidir. Yaşam alanları abartılı eşyalardan uzaktır. Doğal olan herşeyi severler. Doğallıktan yana olan Balık burcuna %100 Yeni Zellanda yününden yapılan özel tasarım halıları tavsiye edebiliriz.  

About Şeyda Elif GÜVEN