Notice: Undefined offset: 0 in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-includes\capabilities.php on line 1106

Gelinim, güveyim, sözde aşığım


Notice: Undefined index: autoshow in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-content\plugins\wp-favorite-posts\wp-favorite-posts.php on line 442

Notice: Undefined index: autoshow in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-content\plugins\wp-favorite-posts\wp-favorite-posts.php on line 442

Gelinim, güveyim, sözde aşığım. Sen bana bakma, takılıyorum işte kendi kendime. 

gelin güvey

Sana her gün mektuplar yazdım. Yollanmamış mektuplardı. Eski usuldü belki bu yaptığım ama öyle. Ne yapsaydım, instagramda mı paylaşsaydım herşeyi? Zaten kendi kendime gelin güvey olmuştum. Karşılıklı sanıyordum duygularımızı. Anlayacağın eski usul aşkın platonik versiyonuydu benim yaşadığım.

Evrene ne mesajlar yolluyordum seninle ilgili. Birini bile anlamamış evren. Hayır nerde yanlış yaptım diye uzun süre kendimi suçladım. Sonra kendime fazla yüklenmemin ne kadar yanlış olduğunu anlayıp vazgeçtim. Şimdi? Bıraktım herşeyi. Evrene seninle ilgili mesajlar vermiyorum. Mektup yazmıyorum. Yatağın sağ yanını sana ayırmayı bıraktım. Ortada yatmaya devam ediyorum.

Güzel mektuplar yazdım ama sana. Her an, her duygu var. Rüyalar…Bir daha o kadar güzel mektup yazar mıyım bilmiyorum ama ayıp ettim kendime. Kalbin sesini dinleyeceğim diye etraftan gelen seslere kulak kapamamak lazımmış. Yoksa gelinde güveyde sen oluyorsun. Tek başına yaşıyorsun aşk denilen acayip şeyi. Hoş adıda aşk olmuyormuş, onu anladım.

Ve daha da önemlisi kalbim çok fena acıdı. Göğsümden çıkacak kadar…

 

About Şeyda Elif GÜVEN