Notice: Undefined offset: 0 in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-includes\capabilities.php on line 1106

Kadın aldatırsa


Notice: Undefined index: autoshow in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-content\plugins\wp-favorite-posts\wp-favorite-posts.php on line 442

Notice: Undefined index: autoshow in C:\vhosts\sevgilihayyam.com\httpdocs\wp-content\plugins\wp-favorite-posts\wp-favorite-posts.php on line 442

Bedenini satarak para kazananlar mı kötü yoksa ruhunu, kişiliğini satanlar mı? Bedenini satanlar aynı zamanda kişiliğini de satmış olmazlar mı?

Aldatma hikayelerimin arasına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer aldatan kadın. Hep erkekleri mi yazacaksın diyenler işte kadının aldatması…

Kadının aldatmasının erkeğin aldatmasından bir farkı olmadığını gösteren bir hikaye. Birinci ağızdan yine dinlediğim bu hikayenin kahramanı bankacı bir bayan ile bedenini para ile satan bir erkek. Hep bedenini satan kadınlarla olan aldatmaları duyduk belki de ama şimdi bu durumun tersi ile karşı karşıyayız.

Belgin hanım bir bankada çalışıyor. İyi bir işi bir de eşi var.

İNSAN ÖMRÜNDE BİR DEFA DA OLSA DENEMELİ

“Aldatmayı daha öncesinde hiç düşünmemiştim. Arkadaşlardan duymuştum bu muhabbeti. Hep erkekler mi para ile başka kadınlarla birlikte olacaklar, neden biz de aynısını yapmıyoruz? Hep erkek egemenliği mi olacak. Bakın bunun için siteler var, bu işi organize edenler var. Bence insan ömrümde bir defa da olsa denemeli. Hem bu durum ne işini ne de evliliğini tehlikeye atar. Sonuçta küçük bir kaçamak. Şu sıralarda Ahmet ile de bir yakınlaşmamız yok. İkimiz de yorgun eve geliyoruz. Ben istesem o istemiyor. O istese ben istemiyorum. Düşündüm de ne kadar zamandır birlikte olmuyorduk. Kızlar haklıydı o an için. Ahmet’in işinin en yoğun olduğu zamanı seçtim. Öyle ki ben aklına bile gelmemeliydim. Ben Bodrum’a gidiyorum birkaç günlüğüne. Senden hayır yok gibi dedim ve Bodrum’a kaçamak yapmaya gittim. Nesrin bana Volkan’ı çoktan ayarlamıştı. Beni havaalanından alan Volkan ile bir hafta tatil yaptık. Tüm tatili birlikte geçirdiğim Volkan hem çok yakışıklı hem de beni mutlu ediyordu. Tatil boyunca iki sevgili gibiydik. Sanki yıllardır tanışıyormuş gibi davranıyorduk. Bana unuttuğum bazı duyguları tekrar yaşattı. Güzel olduğumu fark ettim mesela, sonra yatakta benim de isteklerimin olabileceğini anladım. Bana harika bir tatil yaşattı. Tatil sonunda yine beni havaalanına bıraktı ve herkes kendi yoluna devam etti. Tatil boyunca eşim beni bir defa aradı. O da otele yerleşip yerleşmediğimi öğrenmek içindi.”

BU İŞİN KADINI OLUR DA ERKEĞİ OLMAZ MI?

“Ben sadece işimi yaparım” diyor Volkan. Ne iş yaptıklarına, güzel mi çirkin mi olduklarına bakmam. Ben müşterimi memnun eder, paramı alırım o kadar. Bu işin kadını olur da erkeği olmaz mı? Olur. Sadece erkeklere ait bir duygu değil bunlar. Kadın da cinsellik ister.

Bu düşünceler bedenini satarak hayatını kazanmaya çalışan Volkan’a ait. Volkan’ın hikayesini de bir başka yazımda yazacağım.

Erkeklerin eşlerini aldatmasını çok duyduk da kadınları pek duyamıyoruz değil mi? Ya da kadınlar erkekler gibi alenen yapmıyorlar. Erkekler aldatmayı marifet olarak görüyor ve arkadaşlarına anlatıyorlar ama kadınlar kendilerini tatmin etmek, macera aramak için yapıyorlar diyebilir miyiz? Eski türk filmlerinde sıkça duyduğumuz bir replik vardı anımsayanınız var mı bilmiyorum ama; “Bedenimi satın alabilirisin ama ruhumu asla.”

* 2008 Milliyet Blog

Tags: ,

About Şeyda Elif GÜVEN